• Dni robocze

    9:00 - 21:00

  • Sobota

    10:00 - 15:00

  • Niedziela

    Zamknięte

Odchudzanie po pandemii

Odchudzanie po pandemii

Odchudzanie po pandemii

Wprowadzone obostrzeń podczas pandemii koronawirusa znacznie ograniczyły aktywność fizyczną naszego społeczeństwa. Izolacja domowa, zamknięte siłownie oraz parki spowodowały, że liczba kilogramów na wadze nieco się zwiększyła.

Ruch oraz zdrowa dieta z pewnością nie zaszkodzą naszemu organizmowi. Jednak większość z nas w swoim codziennym trybie życia przed pandemią, nie zapewniało sobie odpowiedniej dawki ruchu. Wszystko przez problem z wygospodarowaniem dodatkowego czasu na ćwiczenia, podczas codziennych obowiązków. Jak więc pozbyć się zbędnych kilogramów i osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

Specjalistyczne zabiegi

Z pomocą przychodzą profesjonalne gabinety kosmetyczne oferujące zabiegi odchudzające. Bardzo skuteczną metodą walki z nadmiernym tłuszczem jest zabieg Maximus, który jest przeprowadzany w trzech etapach – uwolnienia, wyeliminowania i wymodelowania.

W pierwszym z nich dochodzi do głębokiego rozgrzania warstwy skórnej oraz tłuszczowej, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek.

Efekty zabiegu

Drugi etap polega na eliminacji tłuszczu poprzez zastosowanie ciśnienia wewnątrz i na zewnątrz warstwy tłuszczowej. Skurcze mięśni wewnątrz ciała wypychają komórki tłuszczowe do góry, natomiast ciśnienie, jakie emituje głowica przyłożona do powierzchni skóry powoduje uciskanie komórek tłuszczowych ku dolnym partiom. Takie działanie intensyfikuje transport rozpuszczonego tłuszczu z komórek tłuszczowych na zewnątrz, co skutkuje ich zmniejszenie.

Ostatni etap wymodelowania polega na rozgrzaniu włókna kolagenowego skupioną energią, co skutkuje liftingiem, zagęszczeniem i napięciem skóry.

Gabinet kosmetyczny Medilaser zaprasza na zabieg Maximus, który gwarantuje pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wymodelowanie sylwetki a także redukcję cellulitu.