• Dni robocze

  9:00 - 21:00

 • Sobota

  10:00 - 15:00

 • Niedziela

  Zamknięte

Skuteczna i bezpieczna

Depilacja laserowa

Opis zabiegu

Depilacja laserowa w gabinecie Medilaser we Wrocławiu

Jesteśmy gabinetem specjalizującym się w depilacji laserowej.

Już od 8 lat wykonujemy zabiegi trwałego, bezbolesnego i bezpiecznego usuwania owłosienia.

SKUTECZNA I TRWAŁA DEPILACJA –  TRZY MEDYCZNE LASERY DO WYBORU:

VECTUS, SOPRANO ICE PLATINUM, NORDLYS

Jako jedyni we Wrocławiu posiadamy najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze medyczne lasery do trwałej depilacji laserowej: Vectus, Soprano Ice Platinum, Nordlys.  Umożliwia nam to spersonalizowany dobór lasera do Twoich potrzeb (tj. koloru, grubości i ilości owłosienia jak również fototypu skóry)

 

LASER MEDYCZNY VECTUS – SKUTECZNE USUWANIE OWŁOSIENIA CAŁEGO CIAŁA

Vectus jako jedyny laser na świecie posiada inteligenty czytnik melaniny Skintel – który rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i na tej podstawie dobiera spersonalizowane, optymalne parametry zabiegu. Dzięki czemu można zastosować wyższą energię, zwiększając skuteczność zabiegu bez ryzyka poparzenia !

TRWAŁA DEPILACJA LASEREM SOPRANO ICE PLATINUM

Soprano Ice Platinum to moc 3 rodzajów i długości wiązek laserowych w jednej głowicy! Dociera skutecznie i bezpiecznie na różne głębokości tkanek , niszcząc struktury anatomiczne w obrębie mieszków włosowych zapobiegając ich ponownemu wzrostowi.

SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI NAUKOWYMI LASER NORDLYS

Badania kliniczne dokumentujące bezpieczeństwo i skuteczność sprzętu Ellipse zostały przeprowadzone przez czołowych lekarzy przed wprowadzeniem produktu na rynek. Od ponad 15 lat sprzęt jest wykorzystywany każdego dnia przez specjalistów na całym świecie.

Twoja skóra

Przygotowanie, przeciwskazania, pielęgnacja

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej:

Przed zabiegiem należy zapoznać się z przeciwskazaniami.
Miesiąc przed planowaną wizytą należy zaprzestać wyrywania włosków wraz z cebulką tzn. pesetą ,woskiem, depilatorem.
W dniu poprzedzającym zabieg prosimy zgolić dokładnie włosy jednorazową maszynką.

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej:

 1. ciąża, karmienie piersią
 2. czynne infekcje : bakteryjne, wirusowe, grzybicze
 3. choroby nowotworowe (5 lat od wyleczenia , za zgodą lekarza)
 4. choroby tkanki łącznej (np. RZS)
 5. stany zapalne oraz przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry)
 6. nieuregulowana cukrzyca
  epilepsja (za zgodą lekarza)
 7. skłonność do tworzenia się keloidów (przerośnięta guzowata blizna)
 8. zaburzenia krzepnięcia krwi
 9. rozrusznik serca, pompa insulinowa
 10. stosowanie leków fotouczulających na 2 tygodnie przed planowanym zabiegiem:
  • zioła (skrzyp, nagietek, dziurawiec, bratek, serdecznik, pokrzywa, melisa)
  • witaminy (A,C,E,B6)
  • suplementy diety na włosy,skórę i paznokcie
  • antybiotyki
  • leki rozrzedzające krew
  • ziołowe leki uspokajające
  • preparaty z furaginą
  • retinoidy, tetracykliny, leki sterydowe przerwa od 3-6 miesięcy od zakończenia kuracji
  • leki przeciwzapalne
 11. świeża opalenizna (na 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem)
 12. samoopalacze, kremy brązujące
 13. kremy z witaminą A,C,E (stosowane na miejsce zabiegowe na 2 tygodnie przed)
 14. zabiegi złuszczające (mikrodermobrazja, kwasy, peeling) na 2 tygdonie przed zabiegiem
 15. zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i wypełniaczy (użyte w miejscu zabiegowym na 2-3 miesiące przed)
 16. depilacja woskiem, pensetą, depilatorem na 4 tygodnie przed zabiegiem
 17. blokery potu typu Etiaxil (na 2 tygodnie przed zabiegiem)

Pielęgnacja skóry po zabiegu laserowego usuwania owłosienia:

Zaraz po epilacji skóra może być lekko podrażniona objawia się to zaczerwienieniem, obrzękiem okołomieszkowym i czarnymi kropkami(wypalone włosy), które znikają („wykruszają się”) do kilku kilkunastu godzin. W tym czasie skórę należy mocno natłuszczać i smarować preparatami łagodzącymi takimi jak alatan pantenol. Przez tydzień unikać basenu i sauny, a przez 3-4 tygodni – peelingów. Należy pamiętać o bezwzględnym zakanie opalania. Między zabiegami używamy tylko maszynki jednorazowej w celu usunięcia włosów. Na kolejny zabieg umów się po 6-8 tygodniach (wszystko zależy od tego, w jakim tempie odrastają włoski).

REGULARNOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW JEST WAŻNA I WPŁYWA NA EFEKT KOŃCOWY. SZCZEGÓŁOWE WYTYCZNE ZOSATANĄ OMÓWIONE NA PIERWSZEJ WIZYCIE

Zapraszamy

Umów się

Zadzwoń i umów się na wizytę:

tel.: +48 533 87 87 33

e-mail: gabinet@medilaser.pl

Napisz

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji powiązanych z przedmiotem mojego zapytania. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

  Vectus

  Laser Vectus

   

  Depilacja laserem diodowym VECTUS

  DIODOWY LASER VECTUS firmy Palomar został stworzony dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań. Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są przede wszystkim skuteczne i bezpieczne. Laser wykorzystuje zaawansowane technologie, które gwarantują pacjentowi szybki i komfortowy przebieg zabiegu. Laser Vectus to najnowsza i najnowocześniejsza technologia firmy Palomar Medical Technologies przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia. System opracowany został przez naukowców Harvard University i posiada certyfikat FDA potwierdzający skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów w wykonywanych przy użyciu lasera Vectus™

  Co wyróżnia zabieg depilacji wykonywany przy pomocy Lasera Vectus?

  Vectus to jedyne dostępne na rynku urządzenie posiadające Skintel – czytnik poziomu melaniny w skórze. To on przede wszystkim odpowiedzialny jest za tak ogromną skuteczność depilacji. Skintel przykładany jest do skóry pacjenta w miejscu, w którym będą usuwane włoski. Pozwala to na sprawdzenie poziomu melaniny, a następnie na podstawie tego odczytu dostosowanie odpowiednich parametrów zabiegu. Indywidualnie dobrana wiązka światła umożliwia wykonanie zabiegu nawet na opalonej skórze już 3 tygodnie po opalaniu, zmniejszając ryzyko poparzenia.
   Palomar Medical Technologies to amerykańska firma, będąca liderem w branży zaawansowanych technologicznie urządzeń laserowych. Kilkanaście lat temu stworzyła laser diodowy, do dziś uważany za wysoki standard trwałego usuwania owłosienia i wykorzystywany powszechnie na całym świecie.

  Efektem kilkunastu lat doświadczenia i badań mających na celu udoskonalenie pierwszego lasera diodowego firma Palomar stworzyła urządzenie, które jako jedyne na świecie wyposażone jest w:

  • inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze (Skintel™)
  • chłodzi skórę przed, w trakcie i po emisji światła (technologia Advanced Contact CoolingSM)
  • wykorzystuje światło naturalnie odbijające się od skóry (Photon RecyclingSM)
  • posiada dwie głowice (małą – max. gęstość energii 100J/cm2, dużą –max. gęstość energii 20J/cm2)

  Laser diodowy Palomar Vectus™ emituje wiązkę światła, która pochłaniana jest przez barwnik włosa –melaninę. W wyniku zaabsorbowania światła przez barwnik dochodzi do termicznej destrukcji mieszka włosowego. Na podstawie odczytu poziomu melaniny Palomar Vectus™ dobiera optymalne, najbardziej efektywne parametry zabiegu –bez ryzyka poparzenia (technologia Skintel™). Dzięki wykorzystaniu światła naturalnie odbijającego się od skóry (technologia Photon RecyclingSM), zwiększa się efektywność emitowanej przez laser energii, co prowadzi do znacznej poprawy skuteczności zabiegu.Wysoki komfort zapewniony jest dzięki Advanced Contact CoolingSM –wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest znikoma. Depilacja laserowa Vectus™ wykonywana jest przy użyciu jednej z dwóch głowic, które dopasowane są do różnych okolic zabiegowych. Dzięki temu możliwa jest depilacja każdej części ciała zarówno kobiet jak i mężczyzn.

  Nagroda Prix de Beauté dla lasera Vectus™
  Laser diodowy Palomar Vectus™ otrzymał nagrodę Prix de Beauté 2013. Czytelniczki magazynu „Cosmopolitan” przyznały mu statuetkę w kategorii Odkrycie Roku. Nagroda Cosmopolitan Prix de Beauté to jedna z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Polsce.

  Skuteczność depilacji laserowej

  Zastosowana technologia Photon Recycling w laserze Vectus powoduje odzyskanie fotonów za pomocą wykorzystania luster w szafirowej końcówce. Odgrywa to ogromną rolę wpływającą na skuteczność lasera. Dzięki zastosowaniu luster w głowicy, uzyskujemy 1,5 krotne wzmocnienie liczby fotonów docierających do zmian docelowych na skórze. Mówiąc prostszym językiem, światło emitowane z lasera Vectus dociera znacznie głębiej i nie jest rozpraszane dzięki zastosowaniu technologii Photon Recycling, tak jak dzieje się to w przypadku innych laserów dostępnych na rynku.

  Zaufanie jakim cieszy się Vectus
  Laser Vectus jest najlepszym laserem diodowym dostępnym na rynku. Zaufały mu najlepsze kliniki w Polsce i na całym świecie. Jest ulubionym laserem lekarzy, których znamy z popularnych programów telewizyjnych.

  Dr Marek Ambroziak o laserze Vectus:
  “Laser diodowy Vectus™ to gwarancja skuteczności, bezpieczeństwa i komfortu Pacjenta w walce z niechcianym owłosieniem. Zabieg jest wyjątkowo skuteczny dzięki jednolicie rozłożonej wiązce światła na całej powierzchni głowicy oraz technologii odzyskującej światło odbite od skóry. Zastosowany czytnik poziomu melaniny Skintel pozwalający na dostosowanie parametrów zabiegowych do indywidualnych potrzeb Pacjenta minimalizuje ryzyko poparzeń, a szafirowe szkiełko chłodzące skórę przed, w trakcie i po emisji impulsu, sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.”

  Od kilku lat jest nieustannie numerem jeden wśród laserów służących do depilacji zbędnego owłosienia, zostawiając w tyle konkurencję i rozpoczynając erę inteligentnej depilacji laserowej.

  Soprano

  Depilacja laserowa Laser Soprano Ice Platinum

   

  Depilacja laserowa Laser Soprano Ice Platinum

  Jedyny laser, który na stałe usunie jasne, cienkie włosy z każdej części ciała bez zbędnego bólu.
  Posiada specjalną głowice, która usunie włosy z nosa, ucha i brwi.

  Potrójna siła 3 laserów – w jednej głowicy!!!
  Aleksandryt 755NM, Dioda 810NM, Nd YAG 1064NM!!!
  Czy byłeś już wszędzie i wciąż masz problem z odrastającymi włosami?
  Nie widzisz efektów wcześniejszych zabiegów?
  Masz cienkie i jasne włosy których nie możesz usunąć?
  Przeszkadzają Ci włoski w trudno dostępnych miejscach (nos, uszy, brwi)?
  Inne metody laserowe są dla Ciebie zbyt bolesne?
  Zrażają Cię ceny w innych gabinetach?

  Mamy coś specjalnie dla Ciebie !
  Wypróbuj NOWOŚĆ na światowym rynku – SOPRANO ICE PLATINUM – to pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić struktury włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w laserowej depilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia. Dodatkowo posiada specjalną głowicę do usuwania włosów z uszu i nosa okolicy brwi. Zastosowana technologia IN-Motion™ powoduje znacznie mniej bólu, nie tracąc nic ze swojej skuteczności.

  Co wyróżnia laser SOPRANO ICE PLATINUM

  • JEDNA GŁOWICA EMITUJĄCA JEDNOCZEŚNIE 3 DŁUGOŚCI FAL W JEDNYM IMPULSIE
  • TECHNOLOGIA SHR SHR™ działa na zasadzie stopniowego podgrzewania skóry właściwej do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe i hamuje ich ponowny wzrost, zapobiegając jednocześnie uszkodzeniom tkanki otaczającej mieszki.
  • SYSTEM ICETM TECHTM CHŁODZI POWIERZCHNIE SKÓRY, ZAPEWNIAJĄC KOMFORT PODCZAS ZABIEGU
  • SPRAWDZA SIĘ W PRZYPADKU WŁOSÓW JASNYCH I CIENKICH, WSZYSTKICH FOTOTYPÓW SKÓRY
  • FACIAL TIP™ Unikalna końcówka Facial Tip pozwala na depilację trudno dostępnych miejsc, takich jak uszy, nozdrza i gładzizna czaszki.

  Co sprawia, że zabieg jest bezbolesny?

  Technologia in motion
  Odczuwanie bólu związanego z epilacją laserową jest zależne od ilości energii, która jest deponowana podczas każdego impulsu lasera. Ponieważ obszary zawierające chromofor (melaninę) są niszczone w temperaturze około 50°C, sposób, w jaki jest dostarczana energia potrzebna do osiągnięcia tej temperatury determinuje poziom bólu odczuwanego przez pacjenta. Podczas użycia lasera Soprano Ice Platinum, wyposażonego w technologię IN-Motion™,nie następuje jednorazowe silne uderzenie energii, przez co nie ma ryzyka oparzeń, a pacjent nie odczuwa bólu.

  Technologia łączy w sobie wysoką moc średnią, niską gęstość energii oraz dużą częstotliwość. Ta nowoczesna metoda depilacji polega na stopniowym zwiększaniu temperatury mieszka włosowego poprzez nakładanie się impulsów laserowych o mniejszej energii. Skóra jest podgrzewana do momentu, aż dostarczona zostanie do tkanek skumulowana energia, niezbędna do zniszczenia włosów. IN-Motion™ nie skupia się tylko na chromoforze, jakim jest melanina. Zamiast tego powoduje stopniowe podnoszenie temperatury warstw podskórnych poprzez ciągłe przesuwanie głowicy nad obszarem zabiegowym, do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe. Zapobiega tym samym ich ponownemu wzrostowi, nie raniąc otaczających tkanek. Jednocześnie głowica cały czas chłodzi naskórek, nie powodując skutków ubocznych, jakimi często są poparzenia.

  Technologia Ice™
  ICE to zaawansowana technologia chłodzenia, która chłodzi skórę poddawaną zabiegom przez dłuższy czas. Zimna szafirowa końcówka ICE minimalizuje ryzyko poparzeń powierzchni skóry, zapewniając jednocześnie ciepło w skórze właściwej, gdzie działa na mieszki włosowe. Chłodzenie kontaktowe zwiększa komfort pacjenta i sprawia, że zabiegi są przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

  NORDLYS

  LASER NORDLYS - ELLIPSE

   

  Bezpieczne i skuteczne usuwanie owłosienia

  Ellipse wykorzystuje krótkie i bezpieczne impulsy światła – technologia SWT (Selective Waveband Technology – Technologia Selektywnego Pasma) opracowana przez Ellipse, często określana mianem lasera, w celu błyskawicznego usunięcia niechcianego owłosienia ze wszystkich obszarów ciała. Efekty utrzymują się przez wiele lat.

  Jak działa zabieg Ellipse?

  Przed zabiegiem na skórę nakładana jest cienka warstwa żelu (przypominającego żel stosowany podczas badań USG, ale gęstszy i stabilniejszy termicznie), aby optycznie wyrównać powierzchnię zapewniając

  Czy wszystkie włosy można poddawać zabiegowi?

  Zabieg opiera się na absorpcji światła przez pigment zawarty we włosach (melaninę), więc jest najbardziej wydajny w przypadku ciemnych włosów. Im jaśniejsza jest skóra, tym większy kontrast między nią i włosem, co ułatwia zabieg. Ellipse umożliwia przeprowadzanie zabiegów na włosach w każdym kolorze, zaprogramowane ustawienia dla różnych rodzajów skóry i włosów pozwalają spełnić wszystkie potrzeby klientów.

  Jak długo trwa zabieg Ellipse?

  Za pomocą jednego impulsu świetlnego można objąć zabiegiem dużą liczbę włosów. Zabieg depilacji górnej wargi trwa około 5 minut, podczas gdy usunięcie owłosienia z pleców lub obydwu nóg zajmuje 20-30 minut (urządzeniem Ellipse Nordlys tylko 10 minut).

  Ile zabiegów należy przeprowadzić?

  Każdy włos ma swój cykl rozwoju: rośnie przez pewien czas, wypada, następuje okres odpoczynku, po którym włos zaczyna wzrastać od nowa.

  Tylko włosy, które są w fazie wzrostu mogą być poddawane zabiegowi, dlatego konieczne jest powtórzenie czynności co pewien czas, aby możliwe było przeprowadzenie zabiegu na wszystkich mieszkach włosowych. Na długość i czas cykli wzrostu wpływ ma wiele czynników takich jak: obszar ciała, poziomy hormonów i wiek. Badania kliniczne pokazują, że zazwyczaj wystarczy od 3 do 6 zabiegów z przerwami pomiędzy poszczególnymi sesjami wynoszącymi od 1 do 3 miesięcy, w zależności od obszaru ciała (czyli od cyklu wzrostu włosa na danym obszarze).

  Czy konieczne są specjalne środki ostrożności przed i po zabiegu?

  Przez cztery tygodnie przed zabiegiem nie wolno usu- wać włosków pęsetą, depilować ich woskiem lub sto- sować kremów depilujących. Dzięki temu największa możliwa liczba mieszków włosowych będzie zawierać włosy, które zostaną zniszczone za pomocą światła. Należy także unikać opalania się (na słońcu, w solarium lub stosowania środków samoopalających) przed oraz po okresie zabiegowym. W przeciwnym razie to opalona skóra, a nie włos, absorbuje światło. Zaleca się także stosowanie filtra przeciwsłonecznego (SPF co najmniej 30) przez okres czterech tygodni po zabiegu.

  Czy zabieg jest bolesny?

  Tolerancja na ból jest cechą indywidualną każdego człowieka, jednak żadne środki znieczulające nie są wymagane podczas zabiegu, a większość osób opisu- je zabieg jako praktycznie bezbolesny, przypominający pstryknięcie z „gumki recepturki”.

  Zapraszamy

  Umów się

  Zadzwoń i umów się na wizytę:

  tel.: +48 533 87 87 33

  e-mail: gabinet@medilaser.pl

  Napisz

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji powiązanych z przedmiotem mojego zapytania. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.