Chcesz usunąć swój tatuaż, a może pozbyć się źle wykonanego makijażu permanentnego ? Z nami to Ci się uda !
Jesteśmy gabinetem specjalizującym się w laseroterapii , zabiegami laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego zajmujemy się
już od 2016 r .
Pikosekundowy DiscoPico i Q-Switch Alpha 407 Nd Yag które pozwalają na trwałe usunięcie tatuażu zarówno kolorowego jak i czarnego oraz makijażu permanentnego. Laser dostosowujemy do potrzeb Twojej skóry i tatuażu. Rezultat zaczyna uwidaczniać się stopniowo już po pierwszym zabiegu ! Tatuaż rozjaśnia się pod wpływem lasera i z biegiem czasu barwnik całkowicie znika!
DISCOPICO to laserowa rewolucja w zakresie usuwania tatuaży i nieudanego makijażu permanentnego.
Jeszcze żaden laser nie rozbijał pigmentu barwnika na tak drobny pył jak w przypadku DISCOPICO.
Dzięki takiemu rozwiązaniu barwnik jest znacznie szybciej usuwany z organizmu, a usuwanie tatuażu lub makijażu permanentnego następuję przy zmniejszonej ilości zabiegów i całkowicie bezpiecznie.
Posiada innowacyjną technologię ultrakrótkich impulsów , o mocy dwukrotnie większej od laserów starszej generacji .
Technologia Pico wykorzystuje zastosowanie impulsów liczonych w pikosekundach, dzięki czemu jesteśmy w stanie usuwać tatuaże efektywniej, okres rekonwalescencji jest krótszy a tatuaż znika szybciej z powierzchni skóry!
Ultrakrótkie impulsy optymalizują dostarczanie energii do docelowych cząstek atramentu, zapewniając efektywne oczyszczanie tuszu, podczas gdy mniej ciepła przenosi się na skórę zdecydowanie zmniejsza to dyskomfort całego zabiegu.
DISCOPICO usuwa tatuaże profesjonalne i amatorskie.
Decyzja o zrobieniu tatuażu często podejmowana jest pod wpływem impulsu. Dla większości osób rysunki i napisy na ciele są symboliczne, dlatego z dumą je prezentują. Zdarza się też tak, że tatuaż z czasem przestaje nam się podobać lub po prostu został nieestetycznie wykonany.
Stare makijaże permanentne po latach zmieniają swoje odcienie. Techniki pigmentacji ulegają dużej modyfikacji.
Dlatego laserowe usuwanie tatuażu / makijażu permanentnego jest jedyną skuteczną metodą na pozbycie się niechcianego problemu.
Zapraszamy!
Zabieg trwa od 5 do 60 minut w zależności od tego, jak duży jest tatuaż, usuwanie makijażu zajmuje około 20 minut. W tym czasie kosmetolog przykłada końcówkę lasera do zabarwionej skóry i uderza w nią wiązką laserową. Gdy cały tatuaż zostanie poddany zabiegowi, zakładany jest opatrunek.
Po zabiegu powstaje delikatne zbielenie. W tym miejscu tworzy się również strupek, który wymaga specjalnej pielęgnacji (kremy regenerujące, nawilżająco-natłuszczające – alantan, pantenol). W żadnym razie nie wolno go zdrapywać, gdyż grozi to powstaniem blizny lub infekcji. Po zabiegu w miejscu usuwanego barwnika pojawia się zaczerwienienie, swędzenie. Miejsce może być zaróżowione przez około 3 tygodnie. Jest to normalny proces gojenia, podczas którego barwnik jest eliminowany.W przypadku usuwania makijażu permanentnego brwi z włosów zostaje wybity naturalny barwnik. Z czasem włoski wracają do poprzedniego zabarwienia. Na 2 dzień może być delikatny obrzęk okolicy oka utrzymujący się do kilku dni.
Copyright © 2024 MediLaser.pl | Powered by StudioGrafiki.net