• Dni robocze

  9:00 - 21:00

 • Sobota

  10:00 - 15:00

 • Niedziela

  Zamknięte

Medilaser we Wroclawiu

O nas

History

Nasza historia

Medilaser działa we wrocławiu

od 2013 roku 

Medi Laser to profesjonalny gabinet, specjalizujący się w laseroterapii. Nie ma tu przypadkowości w doborze sprzętu, a nasz personel posiada pełne kwalifikacje do wykonywania zabiegów laserowych i olbrzymie doświadczenie w ich przeprowadzaniu. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i na bieżąco aktualizujemy swoją wiedzę. Nasze kompetencje potwierdzają stosowne certyfikaty. Stawiamy na najwyższą jakość sprzętu i usług. Pracujemy na najnowocześniejszych, atestowanych urządzeniach sygnowanych przez światowych liderów innowacyjnych technologii laserowych. Dysponujemy różnego typu laserami (m.in. nieablacyjny laser frakcyjny EmergeTM, diodowy laserem Vectus, ultranowoczesny Soprano Ice Platinum emitujący 3 długości fal w jednym impulsie). Dzięki temu możemy zaproponować Ci wiele różnych zabiegów, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Mnogość technologii pozwala nam na przeprowadzenie zabiegów anti-age, redukcję przebarwień, blizn i powierzchownych niedoskonałości skóry, usunięcie tatuaży, trwałą depilację (również trudno dostępnych miejsc), zamykanie naczynek krwionośnych, korektę opadających powiek, a także modelowanie sylwetki. Dla pełni Twojego bezpieczeństwa i komfortu otaczamy Cię opieką i służymy pomocą także po zabiegu. Decydując się na upiększające zabiegi metodą laserową – wybieraj świadomie. Powierz swój wygląd prawdziwym znawcom tematu, którym możesz zaufać. W Medi laser jesteś w najlepszych rękach.
They Said

Opinie

Gorąco polecam! Przemiła, profesjonalna obsługa, komfort podczas wykonywanych zabiegów
Agnieszka Szewczuk

Opinie

5 wizyta za mną. Efekty widziałam juz po pierwszej wizycie. polecam gorąco
Dorota Szczepaniak

Opinie

Fantastyczna obsługa. Wysokiej klasy sprzęt i skuteczne zabiegi. Polecam
Patrycja Nowysz

Opinie

Gorąco polecam !!!!!!!!??
Iuliia Nikitenko

Opinie

Z czystym sumieniem Polecam !
Daria Rewicka

Opinie

Profesjonalnie. miło. super efekty. karboksyterapia na oczy, peeling węglowy... teraz Maximus... efekty na prawdę genialne. A obie panie przemiłe
Katarzyna Skoczylas

Opinie

Super profesjonalna obsługa! Polecam depilację laserową, efekty widoczne już po pierwszym zabiegu! Zabieg warty każdej złotówki!
Angelika Bereźnicka

Opinie

Skutecznie, bezpiecznie i do tego w bardzo miłej atmosferze. Polecam!!!
Reni B-ak

Opinie

Pomimo wcześniejszego sceptycznego nastawienia do depilacji, jestem zachwycona z efektów:))) to naprawdę działa!!!! Gorąco polecam!!!
Małgorzata Kosewska

Opinie

Szczerze polecam, profesjonalna obsługa i bardzo miłe Panie ?
Karolina Boczarska
Chcesz wiedzieć o promocjach?

Zapisz się na listę aby wiedzieć o każdej promocji

  Story
  WROCŁAW • OD 2013

  Nasza historia

  Gabinet Medilaser zrodził się z pasji do piękna. Nasze doświadczenie i najnowsze technologie zapewniają gwarancję zadowolenia każdego Klienta.