Konsultacja z kosmetologiem on-line Napisz do nas... Wyślij

O nas

Zadzwoń i umów się
na wizytę:
+48 533 87 87 33

Prezent w postaci karty podarunkowe
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły
+48 533 87 87 33

O nas


Medi Laser to profesjonalny gabinet, specjalizujący się w laseroterapii. Nie ma tu przypadkowości w doborze sprzętu, a nasz personel posiada pełne kwalifikacje do wykonywania zabiegów laserowych i olbrzymie doświadczenie w ich przeprowadzaniu. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i na bieżąco aktualizujemy swoją wiedzę. Nasze kompetencje potwierdzają stosowne certyfikaty. Stawiamy na najwyższą jakość sprzętu i usług. Pracujemy na najnowocześniejszych, atestowanych urządzeniach sygnowanych przez światowych liderów innowacyjnych technologii laserowych.

Dysponujemy różnego typu laserami (m.in. nieablacyjny laser frakcyjny EmergeTM, diodowy laserem Vectus, ultranowoczesny Soprano Ice Platinum emitujący 3 długości fal w jednym impulsie). Dzięki temu możemy zaproponować Ci wiele różnych zabiegów, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Mnogość technologii pozwala nam na przeprowadzenie zabiegów anti-age, redukcję przebarwień, blizn i powierzchownych niedoskonałości skóry, usunięcie tatuaży, trwałą depilację (również trudno dostępnych miejsc), zamykanie naczynek krwionośnych, korektę opadających powiek, a także modelowanie sylwetki.

Dla pełni Twojego bezpieczeństwa i komfortu otaczamy Cię opieką i służymy pomocą także po zabiegu. Decydując się na upiększające zabiegi metodą laserową – wybieraj świadomie. Powierz swój wygląd prawdziwym znawcom tematu, którym możesz zaufać. W Medi laser jesteś w najlepszych rękach.

Opinie naszych klientów

Call Now Button