Konsultacja z kosmetologiem on-line Napisz do nas... Wyślij

Skuteczne usuwanie przebarwień, trądziku zapalnego, naczynek i rumienia!

Zadzwoń i umów się
na wizytę:
+48 533 87 87 33

Prezent w postaci karty podarunkowe
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły
+48 533 87 87 33

LASER ELLIPSE

Skóra twarzy jest niezwykle wrażliwa i stale narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Na jej stan wpływa także tryb życia, który prowadzimy – bardzo negatywny wpływ ma zła dieta czy duża ilość stresu.

Niestety niedoskonałości na skórze często uwarunkowane są genetycznie. Wielu z nas musi zmagać się z młodzieńczym trądzikiem, który często zostawia na skórze widoczne ślady, przebarwieniami, pękniętymi naczynkami lub rumieniem.

Przedstawiamy nowość w naszym gabinecie. Zabieg przy pomocy lasera Ellipse. Efekty widoczne są niemal natychmiastowo!

Jak wygląda zabieg?

Na wybraną powierzchnię skóry partii ciała, która poddawana jest zabiegowi kierowana jest krótki impuls światła – intensywnie pulsujące światło opracowane przez Ellipse – Selective Waveband Technology – Technologia Selektywnego Pasma lub impuls laserowy. Wybrany rodzaj uzależniony jest od rodzaju schorzenia. System filtruje światło jednocześnie zapewniając, że długość fal jest absorbowana przez hemoglobinę w naczyniach krwionośnych. Następuje zamiana światła w ciepłe powodujące niszczeniem proteiny w ścianach naczyń. Dzięki czemu następuje ich stopniowe zanikanie.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Jego czas trwania jest uzależniona od wielkości obszaru pooddawanego leczeniu. Średnio jedna sesja nie przekracza15 -20 minut.

Zalecenie przed i po zabiegu

Zarówno przed jak i po zabiegu zaleca się unikania opalania na słońcu jak i korzystania z usług solarium. Nie wolno również stosować środków samoopalających.

W okresie do 30 dniu od wykonania zabiegu pacjent powinien unikać promieni słonecznych, jeśli nie jest to możliwe konieczne jest stosowanie kremu z filtrem co najmniej 30 SPF.

W celu zmniejszenia uczucia ciepła na podrażnionej skórze zaleca się stosowanie maści oraz kompresów chłodzących.

Gabinet Medilaser zaprasza na zabiegi przy użyciu lasera Ellipse. 

Call Now Button