Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! MediLaser - Kosmetologia estetyczna

PODARUJ ZABIEG W PREZENCIE!

Szukasz prezentu na urodziny, święta, a może nie potrzebujesz specjalnej okazji? W gabinecie Medilaser przez cały rok dostępne są karty upominkowe na dowolnie wybrany zabieg lub kwotę. KARTA PODARUNKOWA TO DOSKONAŁY PREZENT DLA NIEJ JAK I DLA NIEGO !! Obdaruj bliska Ci osobę odrobiną piękna. Pamiętaj Kobiety kochają niespodzianki! URODZINY, IMIENINY, ŚWIĘTA, MIKOŁAJKI, WALENTYNKI, DZIEŃ KOBIET I DZIEŃ MATKI. Nie zastanawiaj się godzinami co sprawi jej największą przyjemność, sprezentuj jej kartę upominkową. Voucher to doskonały prezent także dla mężczyzny. Zamiast kupować kolejną parę skarpetek pomyśl o czymś praktycznym, a zarazem wyjątkowym.

JAK ZAKUPIĆ BON UPOMINKOWY

Na sprecyzowany zabieg czy może na wybraną kwotę?
Jeżeli nie masz pojęcia co wybrać skontaktuj się z nami,a my chętnie doradzimy. Listę naszych zabiegów znajdziesz w zakładce zabiegi.
Zastanów się nad kwotą, jaką chcesz przeznaczyć na prezent. Cennik znajdziesz w zakładce cennik.
Możesz samodzielnie wreczyć prezent albo skorzystać z naszej pomocy ?!
Wyślij przelew pod wskazany numer konta: 43 1090 2398 0000 0001 3075 8397.
Po dokonaniu transakcji wyślij nam maila na gabinet@medilaser.pl z potwierdzeniem oraz Twoim numerem telefonu,a my zajmiemy się resztą.
Jeżeli zrealizowałaś/łeś wszystkie z tych punktów jesteśmy pewni,że podarowany prezent przyczyni się do wywołania uśmiechu na twarzy obdarowanej osoby, a Tobie zadowolenia i satysfakcji z dokonanego wyboru

Close Menu