• Dni robocze

    9:00 - 21:00

  • Sobota

    10:00 - 15:00

  • Niedziela

    Zamknięte

Pakiet „Smukłe uda premium”

Pakiet „Smukłe uda premium”

Jeżeli zgrabne i piękne uda to twoje marzenie – to ten pakiet jest właśnie dla Ciebie !

Potrzeba dokładnie 5 tygodni !

Na czym to polega ?

Spotykamy się 2 razy w tygodniu przez równo 5 tygodni !
Będziemy działać mocno i intensywnie nad twoim udami z przodu i tyłu ! – przy pomocy aż trzech różnych urządzeń , łącznie 15 zabiegów :

1) Maximus TriLipo – to urządzenie które w kompleksowy sposób dba o poprawę wyglądu oraz sylwetki . Jako jedyne urządzenie na rynku estetycznym działa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Zabieg Maximus TriLipo ma na celu pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej , wymodelowanie sylwetki oraz redukcję cellulitu.

Tu więcej o zabiegu Maximus https://medilaser.pl/maximus/

2) Body Sculptor
Rzeźbiarz ud , brzucha, i pośladków !!!

BODY SCULPTOR to unikatowe urządzenie do nieinwazyjnego liftingu i modelowania pośladków. Rzeźbi mięśnie i redukuje tkankę tłuszczową. To idealny zabieg dla osób marzących o szczupłej i wysportowanej sylwetce.
30-minutowy zabieg BODY SCULPTOR zastępuje 20 tysięcy brzuszków lub przysiadów.

Tu więcej o zabiegu Body Sculptor

 

3) KARBOKSYTERAPIA – GRATIS DO KAŻDEGO ZABIEGU MAXIMUS !

Terapia dwutlenkiem węgla, czyli inaczej karboksyterapia, polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Prowadzi to do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek.
Ten rodzaj terapii pozwala pozbyć się nadmiernie zgromadzonej tkanki tłuszczowej, cellulitu i nie tylko wyszczuplić, ale także wygładzić skórę i uczynić ją miękką i powabną.

Tu więcej o zabiegu Karboksyterapii : https://medilaser.pl/karboksyterapia/

Maximus
PHOTO-2022-04-05-16-39-03
Body Sculptor
cl-1-p7yzl9x21t6xjrj1nfd0h1mnmpc54yaxdcyqdplzi8
Karboksyterapia
Zadzwoń i umów się na wizytę:

+48 533 87 87 33

gabinet@medilaser.pl

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji powiązanych z przedmiotem mojego zapytania. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.