Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! MediLaser - Kosmetologia estetyczna

Maximus

Maximus to urządzenie firmy Pollogen Legend, które pozwala na wykonanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej zarówno na twarz, jak i ciało.

Technologia urządzenia łączy wiodące technologie – Voluderm™ Hybrid Energy (HE), TriPollar® Dynamic Muscle (DMA) oraz TriFractional , zapewniając skuteczne ujędrnianie i odmładzanie skóry oraz modelowanie sylwetki (redukcję tkanki tłuszczowej). Zabiegi są bezpieczne i nie wymagają rekonwalescencji. Dynamiczna aktywacja mięśni powoduje  skurcz mięśnia na całej powierzchni, dzięki czemu komórki tłuszczowe wypychane są na zewnątrz i szybciej ulegają wydaleniu z organizmu.
Technologia TriLipo RF oparta jest na trzybiegunowej technologii fal radiowych, dzięki czemu możliwe jest maksymalne pokrycie i równomierne rozgrzanie skóry. Fale radiowe obejmują zakres promieniowania elektromagnetycznego o częstotliwości od 3 Hz do 3 THz. Podczas zabiegu dochodzi do ogrzania tkanek skóry właściwej i tkanki podskórnej do temperatury 45-55 st. C czego głównym efektem terapeutycznym jest obkurczenie włókien  kolagenowych  skóry właściwej, co powoduje zwiększenie napięcia skóry. Podwyższona temperatura stymuluje również aktywność fibroblastów do syntezy nowego kolagenu. Efekt przebudowy tkanki obserwuje się kilka miesięcy po zakończeniu terapii.
W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej na zasadzie selektywnej termoindukcji fala radiowa rozbija tłuszcz (lipoliza), nie niszcząc przy tym otaczających komórek nerwowych i naczyń krwionośnych. Poprawia także krążenie krwi i przyśpiesza metabolizm komórkowy.

Urządzenie Maximus TriLipo wyposażone jest w dodatkową głowice TriLipo DMA przeznaczoną do zabiegów ujędrniających na twarz która stymuluje mięśnie na policzkach i podbródku  co w rezultacie daje efekt bezinwazyjnego liftingu twarzy

Właściwości Maximusa dają możliwość zastosowania go do bezinwazyjnych zabiegów dermatologicznych w celu odpowiedniego wymodelowania sylwetki ciała, wyszczuplenia i ujędrnienia skóry brzucha, pośladków, ud jak również leczenia cellulitu oraz redukcji zmarszczek.

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • cellulit
  • zmarszczki
  • brak jędrności
  • modelowanie ciała i owalu twarzy
Close Menu