Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! MediLaser - Kosmetologia estetyczna

Laser Soprano Ice platinum

Jedyny laser, który na stałe usunie jasne, cienkie włosy z każdej części ciała bez zbędnego bólu.
Posiada specjalną głowice, która usunie włosy z nosa, ucha i brwi.

Potrójna siła 3 laserów – w jednej głowicy!!! 
Aleksandryt 755NM, Dioda 810NM, Nd YAG 1064NM!!!
Czy byłeś już wszędzie i wciąż masz problem z odrastającymi włosami?
Nie widzisz efektów wcześniejszych zabiegów?
Masz cienkie i jasne włosy których nie możesz usunąć?
Przeszkadzają Ci włoski w trudno dostępnych miejscach (nos, uszy, brwi)?
Inne metody laserowe są dla Ciebie zbyt bolesne?
Zrażają Cię ceny w innych gabinetach?


Mamy coś specjalnie dla Ciebie !

Wypróbuj NOWOŚĆ na światowym rynku – SOPRANO ICE PLATINUM – to pierwszy na świecie laser emitujący trzy długości fal (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM) podczas jednego impulsu. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne pozwala uszkodzić struktury włosa na różnych głębokościach i zwiększa skuteczność zabiegu bez względu na kolor i strukturę włosa. Synergia działania trzech fal (będących złotym standardem w laserowej depilacji) podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrostowi owłosienia. Dodatkowo posiada specjalną głowicę do usuwania włosów z uszu i nosa okolicy brwi. Zastosowana technologia IN-Motion™ powoduje znacznie mniej bólu, nie tracąc nic ze swojej skuteczności.

Co wyróżnia laser SOPRANO ICE PLATINUM
  • JEDNA GŁOWICA EMITUJĄCA JEDNOCZEŚNIE 3 DŁUGOŚCI FAL W JEDNYM IMPULSIE
  • TECHNOLOGIA SHR SHR™ działa na zasadzie stopniowego podgrzewania skóry właściwej do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe i hamuje ich ponowny wzrost, zapobiegając jednocześnie uszkodzeniom tkanki otaczającej mieszki.
  • SYSTEM ICETM TECHTM CHŁODZI POWIERZCHNIE SKÓRY, ZAPEWNIAJĄC KOMFORT PODCZAS ZABIEGU
  • SPRAWDZA SIĘ W PRZYPADKU WŁOSÓW JASNYCH I CIENKICH, WSZYSTKICH FOTOTYPÓW SKÓRY
  • FACIAL TIP™ Unikalna końcówka Facial Tip pozwala na depilację trudno dostępnych miejsc, takich jak uszy, nozdrza i gładzizna czaszki.

Co sprawia, że zabieg jest bezbolesny?

Technologia IN-Motion™

Technologia soprano ICE

Odczuwanie bólu związanego z epilacją laserową jest zależne od ilości energii, która jest deponowana podczas każdego impulsu lasera. Ponieważ obszary zawierające chromofor (melaninę) są niszczone w temperaturze około 50°C, sposób, w jaki jest dostarczana energia potrzebna do osiągnięcia tej temperatury determinuje poziom bólu odczuwanego przez pacjenta. Podczas użycia lasera Soprano Ice Platinum, wyposażonego w technologię IN-Motion™,nie następuje jednorazowe silne uderzenie energii, przez co nie ma ryzyka oparzeń, a pacjent nie odczuwa bólu.
Technologia łączy w sobie wysoką moc średnią, niską gęstość energii oraz dużą częstotliwość. Ta nowoczesna metoda depilacji polega na stopniowym zwiększaniu temperatury mieszka włosowego poprzez nakładanie się impulsów laserowych o mniejszej energii. Skóra jest podgrzewana do momentu, aż dostarczona zostanie do tkanek skumulowana energia, niezbędna do zniszczenia włosów. IN-Motion™ nie skupia się tylko na chromoforze, jakim jest melanina. Zamiast tego powoduje stopniowe podnoszenie temperatury warstw podskórnych poprzez ciągłe przesuwanie głowicy nad obszarem zabiegowym, do temperatury, która skutecznie niszczy mieszki włosowe. Zapobiega tym samym ich ponownemu wzrostowi, nie raniąc otaczających tkanek. Jednocześnie głowica cały czas chłodzi naskórek, nie powodując skutków ubocznych, jakimi często są poparzenia.

Technologia Ice™

ICE to zaawansowana technologia chłodzenia, która chłodzi skórę poddawaną zabiegom przez dłuższy czas. Zimna szafirowa końcówka ICE minimalizuje ryzyko poparzeń powierzchni skóry, zapewniając jednocześnie ciepło w skórze właściwej, gdzie działa na mieszki włosowe. Chłodzenie kontaktowe zwiększa komfort pacjenta i sprawia, że zabiegi są przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Close Menu