• Dni robocze

    9:00 - 21:00

  • Sobota

    10:00 - 15:00

  • Niedziela

    Zamknięte

Koronawirus a zabiegi w gabinecie kosmetycznym

Koronawirus a zabiegi w gabinecie kosmetycznym

Koronawirus a zabiegi w gabinecie kosmetycznym

Od 18 maja gabinety kosmetyczne wznowiły swoje działalności w ramach luzowania obostrzeń wprowadzonych przez rząd na skutek pandemii koronawirusa. COVID-19 rozprzestrzenia się drogą kropelkową, a badania potwierdzają, że potrafi utrzymać się na metalowych i płaskich powierzchniach nawet do kilkunastu godzin.

Wszystkie gabinety mogą funkcjonować tylko i wyłącznie stosując się do nowych wytycznych tak aby zapewnić maksymalna ochronę pracownikom oraz klientom.

Bezpieczne zabiegi w gabinecie kosmetycznym w czasie pandemii

Większość gabinetów kosmetycznych oferują swoim klientom identyczny zakres zabiegów jak przed pandemią. Zmienia się jedynie sposób ich wykonywania.

Każdy gabinet kosmetyczny obowiązkowo wyposażony jest w płyn do dezynsekcji dłonie. Przed rozpoczęciem zabiegu klient ma mierzoną temperaturę ciała oraz wypełnia krótką ankietę dotyczącą ewentualnego kontaktu z osobą przebywająca na kwarantannie lub zarażoną.

Zmianie uległa organizacja stanowisk pracy z zalecaną odległością 1,5 metr lub zastosowanie pomiędzy nimi ścianki ochronnej.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa zaleca się zmniejszenie liczby osób przebywających w gabinecie w tym samym czasie. Większość gabinetów zlikwidowała tradycyjne poczekalnie lub przeniosła je na świeże powietrze.

Laserowy peeling węglowy - sposób na idealną cerę

W gabinetach kosmetycznych zarówno klient jak i pracownicy zobowiązani są do noszenia maseczek zakrywających usta oraz nos.

Gabinet Medilaser zaprasza

Nasz gabinet kosmetyczny świadczy usługi zgodnie z wszystkimi wytycznymi. Bezpieczeństwo klientów oraz pracowników w obecnej sytuacji jest dla nas kwestią priorytetową.