• Dni robocze

    9:00 - 20:00

  • Sobota

    10:00 - 14:00

  • Niedziela

    Zamknięte

Blog Standard List

  /  Blog Standard List

Depilacja stała się sferą nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Kiedyś była ona kojarzona wyłącznie ze sportowym trybem życia, ale wkroczyła na stałe do codziennej męskiej pielęgnacji. Wygoda, schludny wygląd oraz zachowanie wysokiej higieny, to główne powody, dla których panowie poddają się zabiegowi depilacji laserowej.

Gładkie ciało, szczególnie w miejscach intymnych, to pragnienie wielu kobiet. Regularna depilacja tradycyjnymi metodami niestety skutkuje nieprzyjemnymi i sporymi podrażnieniami, jak wrastające włoski i nieestetyczny wygląd. Rozwiązaniem jest depilacja brazylijska. To innowacyjny zabieg, który bardzo często budzi spore kontrowersje pośród osób o konserwatywnych poglądach, ale pomimo tego cieszy się dużą popularnością, natomiast panie bardzo chętnie korzystają z niego szczególnie przed sezonem letnim. Czym jest depilacja brazylijska oraz na czym ona polega i jakie daje efekty?

Trądzik, to jedna z najbardziej rozpowszechnionych dolegliwości skórnych. Problem w dużej mierze dotyka nastolatków, ale coraz częściej dotyczy również dorosłych osób. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni cierpią na tą uporczywą chorobę skóry. Natomiast średni wiek pacjentów, którzy przychodzą do lekarza diametralnie wzrósł w ostatnich latach. Winę za to częściowo ponosi genetyka, ale także nieprzestrzeganie podstawowych zasad higieny. Bowiem stan naszej skóry jest odbiciem nieprzychylnych i długotrwałych czynników, takich jak stres, szybki, nieregularny trybu życia oraz niezdrowa dieta.